konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 
November 26-án nyílt pályaválasztási napot szerveztünk nyolcadik osztályos tanulóink számára azzal a céllal, hogy megismerkedjenek és betekintést nyerjenek a szakmák világába. A délelőtt folyamán iskolánk két tanulójának édesanyja, illetve egykori tanítványunk meséltek szakmaválasztásukról, a sikeres vállalkozáshoz vezető útról és mindennapi munkájukról. A második részben szakmai műhelyeket tartottunk. Ennek során kisebb csoportokban, interaktív foglalkozások keretében ismerkedhettek meg a tanulók a fodrász, a masszőr, a műkörmös, a cukrász, a vadász és a kárpitos szakmákkal. A program délutáni részében nyolcadikos diákjaink és szüleik részletes tájékoztatást kaptak a felvételi eljárás menetéről, szakaszairól, a legfontosabb időpontokról és határidőkről, a jelentkezési lapok kitöltéséről. A tájékoztatást követően a középiskolák képviselői mutatták be iskolájukat.
Tanulóink nagyon hasznosnak és érdekesnek találták ezt a napot.

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo