konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 
A képen a következők lehetnek: 3 ember, , mosolygó emberek, gyermek és túra/szabadtéri
Három nap barangolás az ásványok és kövületek világában. Több, mint 20 éve szervezzük a tábort Pődör György barátommal, elsősorban a Gothard Iskola tanulói számára, minden tavasszal és ősszel. Gyerekek százait vittük már ásványgyűjtő túrára, bejártuk az egész országot. Persze a leletek, a gyűjtemény bővítése az apropó, de hogy itt többről van szó, azt jól mutatják az arcok, mozdulatok. Nekem ez az igazi élménypedagógia. Köszönöm résztvevő kollégáim, illetve Geguss Zoltán és Nagy József gyűjtők önzetlen és sokoldalú segítségét, valamint a sok-sok szülői támogatást. További fotók és információ ITT.

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo