A képen a következők lehetnek: 3 ember, , mosolygó emberek, gyermek és túra/szabadtéri
Három nap barangolás az ásványok és kövületek világában. Több, mint 20 éve szervezzük a tábort Pődör György barátommal, elsősorban a Gothard Iskola tanulói számára, minden tavasszal és ősszel. Gyerekek százait vittük már ásványgyűjtő túrára, bejártuk az egész országot. Persze a leletek, a gyűjtemény bővítése az apropó, de hogy itt többről van szó, azt jól mutatják az arcok, mozdulatok. Nekem ez az igazi élménypedagógia. Köszönöm résztvevő kollégáim, illetve Geguss Zoltán és Nagy József gyűjtők önzetlen és sokoldalú segítségét, valamint a sok-sok szülői támogatást. További fotók és információ ITT.