konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 

Ebben a tanévben a 3. évfolyam Őrimagyarósdra ment erdei iskolába. A három nap alatt sok újat tanultunk, megismerkedtünk az Őrségben élő jellegzetes növényekkel, madáslesen megfigyeltük a madarakat. Jártunk a szőcei lápon, megcsodáltuk a Vadása tavat és környékét. Korongoztunk is egy fazekas segítségével. Azért maradt idő játékra, versenyekre,számháborúra is. Nagyon jól éreztük magunkat, kár, hogy gyorsan eltelt a három nap.. IDE kattintva megnézhető a fotóalbum.

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo