2017. április 7-én iskolánk hatodikosai két csapattal vettek részt a Paragvári Utcai Általános Iskola által évente megrendezésre kerülő „Lerne Deutsch mit Spaß und Spiel” elnevezésű, német nyelvi versenyen.

A program első felében egy szépkiejtési verseny volt, ahol Balogh Anna (6.b osztály) II. helyezést, Kováts Anna (6.a osztály) III. helyezést ért el. Gratulálunk nekik!

A megmérettetés második felében a tanulók német nyelvű, játékos feladatokat oldottak meg illetve szituációs játékban adtak számot idegen nyelvi tudásukról. A versenyen mindkét csapatunk szép eredményt ért el, a gyerekek nagyon jól érezték magukat.

A tanulók felkészítője Kovácsné Szalay Mónika tanárnő volt.