konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 
A Gothard Jenő Általános Iskola könyvtára a Nemzetközi Könyvajándék Nap alkalmából könyvgyűjtést szervezett, és február 14-én a könyvtárban könyv cserebere programot rendezett. A könyvek másik részét a nemzetközi felhívásnak is megfelelően a szombathelyi Markusovszky Kórház Gyermekosztályának ajánlottuk fel, az ott ellátásban részesülő gyermekeknek. A könyvek nagyon jó állapotúak, nagy része mesekönyv, amelyeket a tanulóink a felhívásunkra nagy számban örömmel adtak le iskolai könyvtárunkba. A mai napon a Gyermeknap alkalmából a 8. osztályos tanulóinkkal adtuk át a Gyermekosztályon az eddig összegyűjtött könyveket, jó párat személyesen, az ott gyógyuló betegeknek. Köszönjük a gothardos tanulóknak, szülőknek a felajánlásokat!

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo