Kedves Érdeklődő Szülők!

Köszönjük megtisztelő érdeklődését a „Tanulnijó” tanfolyamok programja iránt!

Ígéretünkhöz híven az Önök városában is megtartjuk ingyenes bemutató foglalkozásunkat tanulásfejlesztő programunkról, melyre Önt is szeretettel meghívjuk gyermekével együtt.

Az ingyenes bemutató óra helyszíne és időpontja:

Helyszín: Gothard Jenő Általános Iskola

Szombathely, Benczúr u. 10.

Időpont:  2018. március 21. 16.00 óra

A bemutatón megismerheti programunk rendszerét, felépítését, és megtapasztalhatja, hogy gyermeke hogyan reagál a „Tanulnijó” tanfolyamokon alkalmazott módszerekre.

A bemutató foglalkozást a program megalkotója, Petkes Csaba tanulás-módszertani szakértő tartja, aki már több mint 20 éve tanulásfejlesztő programok vezetésével foglalkozik.

Az alábbiakban előzetes tájékozódásként rövid ismertetőben igyekeztünk összefoglalni tanfolyamunk lényegét.

Remélem, találkozunk a bemutatón, szeretettel várjuk, gyermekével együtt!

Üdvözlettel:

Molnár Péterné Bori                                                            dr. Padányi Zsoltné Márti
tanfolyamvezető pedagógus                                                 tanfolyamvezető pedagógus

E-mail:  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.                                                    Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Telefon: +36 70 6167262                                                      +36 20 9715918

Petkes Csaba

programigazgató

STUDIO-DIDAKT Kft.

Telefon: +36 30 3302616

Web: https://tanulnijo.hu

„Tanulnijó” tanfolyamok - ismertető

Mi kell ahhoz, hogy tanulni tudjunk? Hogy tanulni tudjanak a gyerekek?

Világos, szépen berendezett tanterem? Szép tankönyvek? Kedves, felkészült, következetes pedagógusok? Persze, ezek nagyon fontos feltételek, de mit sem érnek, ha a gyermek nem érdeklődő, nem tud figyelni, tartósan, kitartóan koncentrálni, nem képes belső képeket kialakítani, a szükséges alapinformációkat megjegyezni, nincsenek konkrét módszerei a különböző tanulási feladatok megoldására.

Ezen képességeket és módszereket - amelyek a tanulási folyamat alapját képezik - programunkban sok-sok auditív és vizuális játékkal fejlesztjük, memorizálási technikával segítjük, amelyeket aztán bekapcsolunk a konkrét tanulási helyzetekbe, vázlatkészítési módszerekbe is.

A „Tanulnijó” tanfolyamok egy kiscsoportos foglalkozásokra épülő tanulás-módszertani tanfolyami rendszer, ahol a gyerekek, konkrét program és szakavatott pedagógus segítségével játékosan és alkotó módon ismernek meg, és alkalmaznak konkrét módszereket, a konkrét tanulási problémáikra.

Kiscsoportos foglalkozások keretében:

• fejlesztjük a gyerekek tanuláshoz szükséges képességeit,
  • memorizálási technikákat tanulunk,
  • érdekes, változatos vázlatkészítési módszereket alakítunk ki,
  • és ezeket alkalmazzuk is a mindennapos tanulási feladatokban.

Programunk több, mint húsz éves gyakorlati tapasztalatra épül.

Tanulóink érdeklődéséhez, életkori sajátosságaihoz és konkrét tanulási problémáihoz mindig igazodunk.

A különböző tanulmányi feladatokhoz konkrét módszereket tanulunk és alkalmazunk.

Ezért a tanfolyamon résztvevő tanulók

• könnyebben,
  • gyorsabban,
  • motiváltabban tanulnak,
  • és javítanak tanulmányi eredményeiken.