konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 

Önkéntes kezdeményezésként 2012-ben indult el a világ számos pontján 12 ország csatlakozásával a Nemzetközi Könyvajándék Nap. Akkor közel 10 00 kötet könyvet ajándékoztak a gyermekeknek. Magyarországon 2012-től rendezik meg ezt a programot, amelyhez az idei évben iskolánk is csatlakozott. Nagyon sok jó állapotú könyv került felajánlásra,Valentin napon az egy heti gyűjtés után nyitotta meg a kapuit a könyvtár ajándékozás céljából. Szebbnél szebb ajánlások , könyvjelzők is érkeztek a könyvekhez. Nagyon sok könyv cserélt gazdát, a tanulóink folyamatosan érkeztek és találtak számukra olvasnivalót. A maradék könyveket jótékony célú felajánlásként továbbadjuk a kórháznak, és nonprofit szervezetnek. Köszönjük a felajánlásokat, sok önzetlen mosolyt  adott a gyerekek arcára!

Fotók itt: http://konyvtar.gothardiskola.hu/nemzetkozi-konyajandek-nap

A Vas Népében megjelent cikk az alábbi linken olvasható: www.vaol.hu/kultura/helyi-kultura/megunt-konyvek-uj-gazdara-talalnak-nemzetkozi-konyvajandeknapon-2248567/

 

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo