A 4.a osztályt különleges vendégek látogatták meg: négy kutya hozta el a gazdáit, hogy bemutassák, mire képesek ők, beszéljenek a felelős kutyatartásról, a kutyák testbeszédéről. Megismerkedtünk az ősi magyar kutyafajtákkal, akadálypályán versenyeztünk a kutyákkal, játszottunk velük "ül-fekszik" játékot (néha a kutyák gyorsabbak voltak). A bizalomjátékban kipróbáltul a póráz két végét is. Sok okos és hasznos dolgot tanultunk, igazán jól érezte magát gyerek és kutya. Köszönjük az élményt a gazdáknak: Bogdán Krisztinának, Katona Deák Annának, Cszmaziáné-Pradalits Zsuzsannának, valamint a kutyáknak: Nomádnak, Didinek, Jack-nek és Beppének!