konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 
A 4.a osztályt különleges vendégek látogatták meg: négy kutya hozta el a gazdáit, hogy bemutassák, mire képesek ők, beszéljenek a felelős kutyatartásról, a kutyák testbeszédéről. Megismerkedtünk az ősi magyar kutyafajtákkal, akadálypályán versenyeztünk a kutyákkal, játszottunk velük "ül-fekszik" játékot (néha a kutyák gyorsabbak voltak). A bizalomjátékban kipróbáltul a póráz két végét is. Sok okos és hasznos dolgot tanultunk, igazán jól érezte magát gyerek és kutya. Köszönjük az élményt a gazdáknak: Bogdán Krisztinának, Katona Deák Annának, Cszmaziáné-Pradalits Zsuzsannának, valamint a kutyáknak: Nomádnak, Didinek, Jack-nek és Beppének!

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo