Iskolánk alsó tagozatos pingpongosai indultak a tegnapi (nov. 30) megyei asztalitenisz diákolimpián Gersekaráton.

A Gergely Márk (2.b), Szarka Gábor (2.a) és Paulik Józsua (4.c) összetételű csapat a nem igazolt játékosok ("B" osztály) között, az I-II. kategóriában (1-4. osztály) bronz érmet szerzett. Szintén bronz érmes lett egyéniben Szarka Gábor (2.a), aki még nincs leigazolva egyetlen egyesülethez sem. Ezért a nem igazoltak között az I-II. kategóriában végzett a 3. helyen. Gergely Márk az 5-8. között végzett. Az országos diákolimpiai döntőre csak az 1. helyezettek jutottak tovább.