Október 17-én a III. és a IV. korcsoportos fiú focistáink szerepeltek a Városliget pályáin, ahol mindkét csapat egyaránt két győzelem mellett egy vereséget könyvelhetett el, amely összességében nagyon jó eredmény. Először déltől a III. korcsoportos fiúk szerepeltek előbb a Derkovits, majd az Oladi iskolák ellen, ahol egyértelmű sikerek születtek, majd végül a döntőnek beillő mérkőzésen a Váci iskola ellen maradtunk alul kemény csatában. Eredmények: Gothard - Derkovits 3-0 Gólszerzők: Radványi Gergő, Somfalvi Bence, Varga Mátyás
Gothard - Oladi 4-0 Gólszerzők: Somfalvi Bence (2), Radványi Gergő, Söptei Bálint Váci - Gothard 3-1 Gólszerző: Somfalvi Bence
A csapat tagjai: Radványi Gergő, Radványi Csongor, Somfalvi Bence (6.a) Hende Barnabás (6.c) Pfender Gergő, Halmosi Roland, Söptei Bálint (5.a) Varga Mátyás (5.b) Őri Bálint (5.c) László Dávid (4.c)
Délután 14.00 órától a IV. korcsoportosok kezdték el a küzdelmeket, a tartalékos csapat első meccsén nagy csatában verte a Derkovitsot, majd az Oladi iskola ellen érdekes játékvezetői ítéletek mellett kaptunk ki, amely így szorosabb is lehetett volna, végül a Reményik iskolát vertük meg nagyobb arányban. Eredmények: Gothard - Derkovits 3-2 Gólszerzők: Németh Botond (2), Márfy Bence Gothard - Oladi 1-3 Gólszerző: Márfy Bence Reményik - Gothard 2-7 Gólszerzők: Márfy Bence (4), Németh Botond (3)
Október 26-án a II. korcsoportos fiúk is megmutatták, hogy mit tudnak, hiszen mindhárom meccsüket megnyerték a srácok. Szintén délben kezdtek a kicsik, akik először az Oladi iskolát verték, az eredményhez képest sokkal könnyebben, majd egy nagy arányú győzelem következett a Váci ellen, végül a Reményik ellen hátrányból fordítva sikerült megnyerni a harmadik mérkőzést. Eredmények: Gothard - Oladi 2-1 Gólszerzők: Bosnyák Botond, Söptei Bálint Váci - Gothard 0-9 Gólszerzők: Söptei Bálint (4), Bosnyák Botond (2), Balogh Barnabás, Somfalvi Barna, Iváncsics Bence Gothard - Reményik 2-1 Gólszerzők: Söptei Bálint, Somfalvi Barna<
A csapat tagjai: Söptei Bálint (5.a) Iváncsics Bence, Varga Bálint, Őri Krisztofer (4.b) Andor István, Bosnyák Bence, Bosnyák Botond, Somfalvi Barna (3.a) Szakály Zétény (3.b) Balogh Barnabás (2.a)
Mindhárom korcsoport tavasszal ismét megmérkőzik majd ellenfeleikkel, egy-egy hasonló tornán és a két torna alapján hirdetnek majd nyertest, a végső győzelemre pedig mindhárom csapatunknak nagy-nagy esélye van. Gratulálunk a fiúknak! Hajrá Gothard!