konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo

Október 17-én a III. és a IV. korcsoportos fiú focistáink szerepeltek a Városliget pályáin, ahol mindkét csapat egyaránt két győzelem mellett egy vereséget könyvelhetett el, amely összességében nagyon jó eredmény. Először déltől a III. korcsoportos fiúk szerepeltek előbb a Derkovits, majd az Oladi iskolák ellen, ahol egyértelmű sikerek születtek, majd végül a döntőnek beillő mérkőzésen a Váci iskola ellen maradtunk alul kemény csatában. Eredmények: Gothard - Derkovits 3-0 Gólszerzők: Radványi Gergő, Somfalvi Bence, Varga Mátyás  
Gothard - Oladi 4-0 Gólszerzők: Somfalvi Bence (2), Radványi Gergő, Söptei Bálint Váci - Gothard 3-1 Gólszerző: Somfalvi Bence
A csapat tagjai: Radványi Gergő, Radványi Csongor, Somfalvi Bence (6.a) Hende Barnabás (6.c) Pfender Gergő, Halmosi Roland, Söptei Bálint (5.a) Varga Mátyás (5.b) Őri Bálint (5.c) László Dávid (4.c)
Délután 14.00 órától a IV. korcsoportosok kezdték el a küzdelmeket, a tartalékos csapat első meccsén nagy csatában verte a Derkovitsot, majd az Oladi iskola ellen érdekes játékvezetői ítéletek mellett kaptunk ki, amely így szorosabb is lehetett volna, végül a Reményik iskolát vertük meg nagyobb arányban. Eredmények: Gothard - Derkovits 3-2 Gólszerzők: Németh Botond (2), Márfy Bence Gothard - Oladi 1-3 Gólszerző: Márfy Bence Reményik - Gothard 2-7 Gólszerzők: Márfy Bence (4), Németh Botond (3)
Október 26-án a II. korcsoportos fiúk is megmutatták, hogy mit tudnak, hiszen mindhárom meccsüket megnyerték a srácok. Szintén délben kezdtek a kicsik, akik először az Oladi iskolát verték, az eredményhez képest sokkal könnyebben, majd egy nagy arányú győzelem következett a Váci ellen, végül a Reményik ellen hátrányból fordítva sikerült megnyerni a harmadik mérkőzést. Eredmények: Gothard - Oladi 2-1 Gólszerzők: Bosnyák Botond, Söptei Bálint Váci - Gothard 0-9 Gólszerzők: Söptei Bálint (4), Bosnyák Botond (2), Balogh Barnabás, Somfalvi Barna, Iváncsics Bence Gothard - Reményik 2-1 Gólszerzők: Söptei Bálint, Somfalvi Barna<
A csapat tagjai: Söptei Bálint (5.a) Iváncsics Bence, Varga Bálint, Őri Krisztofer (4.b) Andor István, Bosnyák Bence, Bosnyák Botond, Somfalvi Barna (3.a) Szakály Zétény (3.b) Balogh Barnabás (2.a)
Mindhárom korcsoport tavasszal ismét megmérkőzik majd ellenfeleikkel, egy-egy hasonló tornán és a két torna alapján hirdetnek majd nyertest, a végső győzelemre pedig mindhárom csapatunknak nagy-nagy esélye van. Gratulálunk a fiúknak! Hajrá Gothard!

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo