konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 
Augusztus 2-án teltházas koncertet adott a herényi Szent György templomban St. Martin előadóművész, zeneszerző, szaxofon- és pánsípművész. „Valóra vált álmok” című lemezéből adott ízelítőt a közönségnek. Egy zeneszám erejéig iskolánk Hangra-forgók gyermekkórusa is részese lehetett az előadásnak. Együtt énekelhették Leonard Cohen Hallelujah című szerzeményét a művésszel. Köszönjük ezt az élményt St. Martinnak és a szervezőknek!

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo