konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 
Újra felragyognak azok a csillagok, melyek megpillantásához nekünk bizony nem kell távcső. Hiszen a mi csillagjaink: a „Gothard csillagok”. Ők a tanév során tanáraikkal közös munkával és erőfeszítéssel váltak egyre fényesebbé, hogy teljes pompájukban ragyoghassanak, mire beköszönt az év vége. A 150 jutalmazottunk teljes listáját ITT olvashatják, az albumot a fenti képre kattintva érik el, a műsor felvétele pedig youtube-on elérhető az 1. rész, 2. rész, 3. rész. GRATULÁLUNK!

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo