konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo
Szép volt fiúk! Hajrá Gothard! Irány az ORSZÁGOS DÖNTŐ!
Április 30-án rendezték a megyei döntőt a 2008-2009-es korosztály számára a Kenderesi Sporttelepen. A hatos döntőben először két hármas küzdött a továbbjutásért. Sorsolás után az "A" jelű csoportba kerültünk a Neumann és az Egyházasrádóc csapatai mellé. Első mérkőzésünkön a másik szombathelyi csapatot, a Neumann-t győztük le jó játékkal, idén már másodszor, majd egy meccsnyi szünetet követően az Egyházasrádócot múltuk felül fölényesen.

Csoportmérkőzés eredményei: Neumann - Gothard 1-3 Gólszerzők: Söptei Bálint (2), Somfalvi Barna

Gothard - Egyházasrádóc 6-0 Gólszerzők: Bosnyák Botond (3), Szakály Zétény, Söptei Bálint, Iváncsics Bence
A csoportmeccsek után következhettek a helyosztók. Az elődöntőben a sárvári csapatot szintén magabiztos játékkal győztük le, így már csak karnyújtásnyira került az áhított országos részvétel. A döntőben, idén harmadszor a Neumann iskolával mérkőztünk meg. Ezúttal keményebb játékra rendezkedett be ellenfelünk, emellett inkább a védekezésre koncentráltak. Helyzeteink megvoltak, de ezúttal nem szereztünk gólt, ahogy ellenfelünk sem, következhettek tehát a büntetőrúgások, ahol az egész napos remek játék meghozta gyümölcsét és biztosítottunk részvételünket az országoson.

Helyosztó eredmények: Elődöntő: Gothard - Sárvár 4-0 Gólszerzők: Söptei Bálint (2), Kálócz Dávid, Németh Nándor
Döntő: Gothard - Neumann 0-0 Bünt.: 3-2 (Értékesített büntetők: Szakály Zétény, Söptei Bálint, Somfalvi Barna)

Szép volt fiúk! Hajrá Gothard! Irány az ORSZÁGOS DÖNTŐ!

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo