konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo
Idén már harmadik alkalommal szerveztünk UNESCO programot iskolánkban. 2019.április 30-án a Jazz világnapja alkalmábóll tartottunk projektnapot, ahol minden a zenéről szólt. Diákjaink több állomáson kaptak változatos és érdekes zenei feladatokat. Örömünkre szolgált, hogy ezen a napon vendégül láthattuk egy erdélyi iskola diákjait és pedagógusaikat, akik bekapcsolódtak a projektnap valamennyi programjába.

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo