konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 

A Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskola a Föld napjához kapcsolódóan városi versenyt hirdetett meg, "Kék bolygó" címmel, avagy "Nem bántja a szemét a szemét" címmel, amin iskolánk is részt vett. A verseny fő célja volt felhívni a tanulók figyelmét a környezettudatos magatartásra. A versenyen változatos gondolkodtató, logikai és ügyességi feladatok voltak a természetvédelem, energiagazdálkodás és a helyes hulladékkezelés témakörökből, s összességében a 4. helyezést értük el. A versenyen 3 fős csapat vett részt a 7c. osztályból: Molnár Benedek, Vajda Milán, Varga Botond. Gratulálunk a fiúknak és felkészítőjüknek, Komondi Gyöngyinek.

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo