konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 
Iskolánk 8. osztályos csapata sikeresen szerepelt a Bolyai Természettudományi Csapatversenyen, ahol a Pannónia - Észak körzetben (Vas, Veszprém, Győr-Moson-Sopron, Fejér és Komárom-Esztergom) megye tanulói versenyeztek a legjobb "hatba" jutásért.

Birkás Emma, Lajtai-Péntek Johanna, Polgár Simon, Ribes Csanád 8.c osztályos tanulók alkotta csapatunk február 20-án Székesfehérváron, ünnepélyes díjkiosztón vehette át az 5. helyezésért járó jutalmat. Gratulálunk diákjaink sikeres szerepléséhez!

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo