konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 

2019. február 7-én jó hangulatú versenyen mérhették össze tudásukat csillagászati ismeretekből és névadónk életéről, munkásságáról 5 iskola 9 csapatának tanulói. A Gothard Asztrofizikai Obszervatóriumban tett látogatás segítette a felkészülést. Zsűrielnökünk Szabó M. Gyula, a MTA doktora volt. Változatos és érdekes feladatok megoldásával alakult ki a végeredmény.Minden résztvevő emléklapot és könyvjutalmat kapott. A díjazásra arany ezüst és bronz minősítés  megszerzésével és éremek átadásával került sor.

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo