Régi hagyomány, hogy a farsangi időszakban hangulatos körülmények között találkozunk egymással – „Gothardos” szülők, pedagógusok és ismerősök.

2016. február 19-én (pénteken) 19:00 órától a Tóvendéglőben rendezzük meg a SZÜLŐ – NEVELŐ BÁLT melyre, meghívjuk,  és szeretettel várjuk minden kedves Szülőtársunkat és iskolánk Nevelőit.

A rendezvény fő célja iskolánk gyermekeinek támogatása. A bevételből segíthetjük a tanulók felkészülését és hozzájárulhatunk a gyermekek versenyeztetéséhez, illetve a kiemelkedő közösségi, kulturális és sportmunkát végzőket jutalmazhatjuk.

Amennyiben nem tud vagy nem kíván részt venni rendezvényünkön kérjük támogassa a Szülői Szervezetet.

A rendezvényre szívesen fogadunk (névvel ellátott) tombolatárgyakat.

Részvételi szándékát kérjük 2016. február 10-ig jelezze!

A Szülői Szervezet nevében köszönettel:

Viniczay Alexandra

Szülői Szervezet Elnöke

Vacsoraajánlat, belépődíj a "Bővebben"-re kattintva elérhető

VACSORA AJÁNLAT:

Menü 1.:        kacsamáj zsírjában rozsos pirítóssal, parasztsonkával töltött csirkemell rántva, kápia rizzsel, vegyes házi savanyú, somlói galuska

Menü 2.:        vadhúsos pite áfonyával, juhtúróval töltött borda kabátjában sült burgonyával, fahéjas –szilvás rétes

Menü 3. (Vegetáriánus): gránátalma-saláta mézes-mustáros öntettel, grillezett camambert sütőtökös rizottóval, fahéjas –szilvás rétes

Éjféli étkezés:  vörösboros marhapörkölt, csemege uborka, kenyér

Zene: TEQUILA zenekar

Tájékoztatásul közöljük, hogy a Tóvendéglő Restaurant & Bar 3.000,-Ft-os áron biztosítja a vacsorát.

A rendezvény belépődíja 3.600,-Ft, amely tartalmazza a vacsorát.

A meghívó a vacsoraajánlattal és a jelentkezéssel ITT letölthető, kinyomtatható.