Az ünnepi készülődés részeként, hagyományteremtő céllal adománygyűjtő akciót szerveztünk iskolánkban: diákjaink és szüleik szeretettel és nagy lelkesedéssel hozták a szépen becsomagolt „cipősdobozokat”, amelyben ajándékok voltak nehéz sorsú családok gyerekei részére. A Magyar Vöröskereszt segítő közreműködésével juttattuk el a csomagokat. Az összegyűlt több, mint 200 dobozt külön autóval szállították el, az erről készült képeket, videót megtekinthetik a „Bővebben”-re kattintva.

A Gothard Jenő Általános Iskola a Vöröskereszt bázisiskolája kíván lenni, amelyhez reményeink szerint ez a kezdeményezés is hozzájárul majd.

Karácsonyi ajándékok a Vöröskereszttel