konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 
Nagyon lelkesen készültünk idén is Márton napra, az eddigi hagyományos programjainkat kiegészítettük. Minden osztályfőnöki órán külön téma volt Szent Márton élete.
A 6.b osztályosok Nóra nénivel projektmunkát készítettek, amit az I. emeleten kiállítottunk.
Az alsósok mécseseket, lámpásokat készítettek, a Szent Imre herceg oldali kerítésre pedig 3 "futó" libát fűztek a kerítésbe és a püspök életének főbb állomásait lerajzolták, amit a lépcsőházban állítottunk ki.
A felsősök futóversenyt hirdettek, stafétabot helyett most egy liba(bábu) szolgált. A csodás őszi időben, a jó hangulatú verseny után vendégül láttuk libazsíros kenyérrel, teával  a vácisokat, zrínyiseket, derkosokat. A KLIK részéről tiszteletét tette dr. Szabó Gábor és Horváth Norbert is.
A 4.c osztályosok Marika nénivel külön színdarabbal készültek Szent Márton életéből, amit sötétedés után az ebédlőben adtak elő. Ehhez a hangulatot megalapozta az a több száz lámpás, amit az iskola ablakaiban és az ebédlőben gyújtottunk meg, de a képek sokkal beszédesebbek:
 
Márton nap 2015 11.11

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo