konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 

Tisztelt Szülők!

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy iskolánkban 2016. március 7-én 16:00-kor szülői értekezletet tartunk, ahol az egyházak tájékoztatják a szülőket a hit –és erkölcstan órák megszervezéséről és az órára történő jelentkezés szabályairól. A részletes tájékoztató levelet ITT olvashatják. Szeretnénk felhívni figyelmüket, hogy az erkölcstan és a hit – és erkölcstan tantárgyak választása minimum egy tanévre szól, illetve választását minden év május 20-ig módosíthatja a következő tanéve vonatkozóan.

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo