konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 

Április 27-én /vasárnap/ iskolánk is bekapcsolódott a Herényi Virágút  programjába. A közelgő anyák napja alkalmából, a sok szép virág mellé, ajándékot készítettünk az érdeklődő gyerekekkel. A nagyobbak  bőrből karkötőt csináltak ,a kicsik virágcsokrot papírból . Filcanyagból kicsi színes virágok készültek. Nagyon kellemes volt az idő, jó volt a hangulat, a gyerekek örömmel, nagy lelkesedéssel dolgoztak. Reméljük,hogy az anyukák nagyon örülnek majd a saját kézzel ,nagy lelkesedéssel készített ajándékoknak!

 

Virágút

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo