Abban a megtiszteltetésben volt ma része iskolánknak, hogy vendégül láthattuk a Szegedi Vízilabda Egylet férfi OB I-es csapatát, melynek tagjai között olyan nagy neveket köszönthettünk, mint Nagy Viktor (akit 2013-aen a FINA a világ legjobb vízilabdázójának választott!) , Kiss Csaba, Jansik Szilárd, Hegedűs Gábor, Juhász Zsolt, Tóth Márton, Lukas Seman.
Iskolánkban 10 éve működik sikeresen a vízilabda oktatása, szoros együttműködésben Aligátor Vízilabda Utánpótlás Egyesülettel (AVUS). Nagyon büszkék vagyunk tanulóinkra, akik minden évben kiválóan szerepelnek valamennyi vízilabdás megmérettetésen. Ezért külön öröm számunkra, hogy tanulóink elé ilyen kiváló példaképeket állíthatunk. A gyerekek nagy várakozással és lelkesedéssel fogadták vendégeinket, akik készségesen és közvetlenül válaszoltak a feléjük záporozó kérdésekre. Egy közös üzenettel és ajándékkal szertnénk hozzájárulni Szívós Márton gyógyulásához.
Köszönjük, hogy megtiszteltek minket jelenlétükkel. Ma este (április 10.) 19:30-kor vízilabda meccset láthatnak az érdeklődők az uszodában.

Szegedi vízilabdások jártak nálunk