konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 
A 2012/13-as tanévben a rohonci iskola és a mi 3.c osztályosaink közösen vettek részt a "Hin und her" elnevezésű interkulturális projektben. A tanév során több alkalommal is találkoztak a diákok, Rohoncon és iskolánkban is sikeres programokat bonyolítottunk. A gyerekek sokat tanultak egymástól, megismerhették egymás kultúráját és bővüllt a német nyelvismeretük is. A projekt sikerességét az is mutatja, hogy 160 lebonyolított projekt közül bekerült a 7 legjobb közé, és 2013. szeptember 23-án Bécsben, személyesen az osztrák oktatási minisztertől vehettük át az elismerő kitüntetést, amelyről a hivatalos sajtófotók a galériában megtekinthetők.
Hin und her - ide és oda

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo