konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 
Tanulmányi versenyek 2013/2014
           
név osztály verseny neve hely típusa felkészítő
Birkás Barnabás,    Czeczeli Botond, Rada Iván, Ribes Attila Csanád 3.c Bolyai Matematika Csapatverseny III. megyei Horváth győzőné Pintér Andrea
 Gál Enikő,  Horváth Martin, Polgár Simon,  Viszket Sára. 3.c II. megyei Horváth győzőné Pintér Andrea
Fatalin Tamás,  Katavics Dávid, Soós Ákos, Tóth Luca Panna 4.b V. megyei Sinkáné Timár Andrea és Horváth Mária 
Gál László,  Márkus Tamás,  Sántha Máté,  Tóth Gellért 6.a IV. megyei Horváth győzőné Pintér Andrea
Czöndör Dániel, Horváth Anna, Rozmán Milán, Szigeti Ádám 8. I. megyei Nagyné Török Judit
Czöndör Dániel, Horváth Anna, Rozmán Milán, Szigeti Ádám 8. 21. országos Nagyné Török Judit
Füzi Réka 6.a, Pozsgai Laura 6.b, Somogyi Laura 6.b 6. városi német versenyen I. városi Óhidi Rita
Szecsődi Noémi, Pintér Fanni, Sövegjártó Eszter 8. HBSZ német nyelvi verseny I. városi Kovácsné Szalay Mónika
Hende Sára 4.a "… haza, nemzet és nyelv…" II. városi Sinkáné Timár Andrea
Rádli Rózsa 4.a
Mayer Julianna 4.a
Sövegjártó Eszter 8.a III. Némethné Takács Eleonóra
Takács Kíra 8.a
Pintér Fanni 8.a
Mayer Julianna 4.a Benedek Elek Mesemondó verseny II. városi Sinkáné Timár Andrea
Mayer Julianna 4.a Gazdag Erzsi mesemondó verseny III. városi Sinkáné Timár Andrea
Balogh Anna 3.b Gyermekszemmel rajzverseny I. városi Sághy Lászlómé
Fekete Zsófia   Gyermekszemmel rajzverseny II. városi Szitárné Jeges Gabriella
Ekler Zsombor, Soós Ákos, Tóth Domonkos 4. Zrínyi Matematikaverseny III. megyei Horváth Mária, Sinkáné Timár Andrea, Némethné Gergácz Anita
Hujber Dávid,   Kovács Tamara, Tóth Dominik 5. III. Varga Jenőné, Horváth Győzőné Pintér Andrea
Horváth Anna,   Rozmán Milán, Szigeti Ádám 8. III. Nagyné Török Judit
Ragasits Lili 2.a X. Verasztóné Tóth Ildikó
Ribes Attila Csanád 3.c VIII. Horváth Győzőné Pintér Andrea
Birkás Barnabás  3.c IX. Horváth Győzőné Pintér Andrea
Ekler Zsombor 4.a V. Sinkáné Timár Andrea
Soós Ákos 4.b IX. Horváth Mária és Sinkáné Timár Andrea
Tóth Domonkos 4.c XVI. Némethné Gergácz Anita és Sinkáné Timár Andrea
Tóth Dániel 4.c XIX. Némethné Gergácz Anita és Sinkáné Timár Andrea
Hujber Dávid 5.c II. Varga Jenőné
Tóth Gellért 6.a VIII. Horváth Győzőné Pintér Andrea
Gál László 6.a XIX. Horváth Győzőné Pintér Andrea
Horváth Anna 8.b XI. Nagyné Török Judit
Rozmán Milán 8.a XIII. Nagyné Török Judit
Szigeti Ádám 8.a XV. Nagyné Török Judit
Pungor Péter 7.a német nyelvi verseny IV. megyei Kovácsné Szalay Mónika
Szecsődi Noémi 8.a Vöröskereszt csecsemőgondozási verseny I. megyei Halászné Vidéki Veronika
Takács Kíra
Ernyei Zsófia
Kocsis-Tóth Flávió 4.b megyei rajzverseny díjazott megyei Horváth Mária Valéria
Nyúli Zoárd 4.b
Horváth Csenge 6.a megyei angol verseny V. megyei Nagyné Geiger Veronika
Márkus Tamás 6.a
Kovács Martin 2.c Mesemondó I. városi Horváthné Purguly Mária
Tóth Karola 1.c Zöld Manó környezetismereti vetélkedő I. városi Barcsánicsné Horváth Beatrix, Verasztóné Tóth Ildikó, Vargáné Nagy Zsófia
Czenki Barnabás 2.a
Kovács Martin 2.c
Rózsahegyi Nátán 4.c Mi világunk verseny III. városi Sütőné Gyarmati Bernadett
Nagy Füzike 4.c
  4.c
Horváth Csenge 6.a Kálti Márk Történelem verseny VI. megyei Farkasné Gábriel Mónika
Horváth Csenge 6.a Kálti Márk Történelem verseny IV. országos Farkasné Gábriel Mónika
Pungor Péter 7.a Simonyi Zs. Helyesírási verseny III. megyei Némethné Takács Eleonóra
Bejczi Botond 8.a Megyei Honvédelmi verseny III. megyei Bugovits István
Rádli Rajmund 8.a
Szecsődi Noémi 8.a
Janzsó Boglárka 7.a
Bodnár Bálint 2.c Városi matematika verseny III. városi Vargáné Nagy Zsófia
Majczán Lili 6.c Reményik iskola ÖKO-net verseny V. városi Juhász Katalin
Vécsey Veronika 6.c
Hende Máté 1.d Bendegúz megyei matematika verseny I. megyei Horváthné Miklós Mária
Szalai Enikő IV.
Doma Máté V.
Büki Milán VI.
Lengyel kristóf X.
Rozmán Milán 8.a Alapműveleti matematika verseny III. megyei Nagyné Török Judit
Hujber Dávid 5.c 5. megyei Varga Jenőné
Hujber Dávid 5.c Zrínyi Matematikaverseny 63. országos Varga Jenőné
Lajtai Johanna 3.c Kalmár László matematika verseny III. megyei Horváth Győzőné Pintér Andrea
Ribes Csanád 3.c Bendegúz nyelvtan verseny II megyei Horváth Győzőné Pintér Andrea
Lajtai Johanna IX.
Czeczeli Botond XI
Viszket Sára XIV
Pénzes Sára XV
Hende Máté 1.d Bendegúz matematika verseny XV. országos Horváthné Miklós Mária
Osztrosits Ákos 7.b Kőszegi Natúrpark Verseny III. járási Juhász Katalin
Bokor Dániel 7.b
Cser Patrik 7.b
Rahman Martin 7.b
Csizmadia Anna 7.a

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo