konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 
Több osztályunkban is délutáni adventi foglalkozásokat tartanak. A 6.b-ben a gyerekek szüleikkel együtt készültek, apró ajándékokat készítettek: csillagot fűztek, karácsonyfát készítettek gyöngyből és szalagból. Természetesen készültek a gyönyörű adventi koszorúk is. Ott a helyszínen készítettek még a gyerekek csokigolyót, kókuszgolyót, amit a frissen főzött finom tea mellé fogyasztottak. Gyorsan, jó hangulatban telt el a délután, melyet az alábbi képek is bizonyítanak:
Adventi készülődés 6.b

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo