konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 

„Ha szívedben ott a szeretet, legyőzhetetlen maradsz mindörökké”- olvashatjuk Balázs Ágnes honlapján.

 Az írónő, aki egyben színművész, színpadi szerző, zeneszerző, rendező és műsorvezető a TÁMOP-3.2.4.A-11/1-2012-0088   kódszámú pályázat keretében látogatott Szombathelyre, és három együttműködő partner iskolában tartott író-olvasó találkozót.  Iskolai könyvtárunkban Mayer Borbála, egykori diákunk köszöntötte a kiskamaszok körében népszerű Lufi-sorozat szerzőjét.

Az interaktív foglalkozáson megismerhettük az írónő munkásságát, érdekes, figyelemfelkeltő részleteket hallottunk Pöttyös regényeiből. Bájos, kedves egyéniségével sikerült elbűvölnie a nagy létszámú közönséget. Az általa felolvasott részletekhez kapcsolódó kérdésekre szinte hibátlan válaszok születtek. A program végén izgalommal vártuk a tombola nyerteseit. Jó volt látni a felolvasások és a feladatok megoldása közben a csillogó szemeket: Igen! Tudom a választ!

 Egyre többen olvassuk a Lufi-könyveket!

TÁMOP-3.2.4.A-111-2012-0088 Író-olvasó találkozó Balázs Ágnessel a Gothard iskolában

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo