konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 
Sportversenyek 2013/2014
           
név osztály verseny neve hely típusa felkészítő
Knapcsik Attila 3.a Bolyai futóverseny II. városi Babos Istvánné
Pődör Blanka 4.a I.
Ekler Zsombor 4.a III.
csapatban   III.
Pődör Blanka 4.a II. kcsp Városi Atlétikaverseny III. városi  
Ekler Zsombor 4.a I. Kelemen Tibor
Lajtai Johanna 3.c IV. Korn Tamás
Ekler Zsombor 4.a I.  
Horváth Alex 4.a II.  
Pődör Blanka 4.a III.  
Ekler Zsombor 4.a váltóverseny II. városi  
Horváth Alex 4.a Kelemen Tibor
Márfi bence   Korn Tamás
Knapcsik Attila 3.a  
Mayer Julianna 4.a III.  
Pődör Blanka 4.a  
Lajtai Johanna 3.c  
Czubor Abigél 4.b  
Bolfán Bence, Forstóber Miklós, Gál László   Lövészbajnokság I. városi Bugovits István
Bolfán Bence  8.b   II.
Bartik Alexandra, Nagy Diána, Szecsődi Noémi     I.
Szecsődi Noémi 8.a   I.
Novák Noel 5.a Városi Atlétikaverseny III. korcsoport I. városi Bugovits István
Balogh Ferenc 5.a III.
Talabér Jonatán 5.a II.
Balogh Ferenc   III.
Tóth Gellért, Talabér Jonatán, Lajtai Levente, Balogh Fenec   III.
Pődör Rebeka   II.
Majczán Blanka 2.c Körzeti Atlétikaverseny I. korcsoport II. körzeti Horváthné Purguly Mária
Balogh Nóra 2.a III. Verasztóné Tóth Ildikó
Balogh Nóra, Csóka Kitti, Kovács Virág, Majczán Blanka   I.  
Sparks-Hollósy Kornél 2.a III. Verasztóné Tóth Ildikó
Tóth Anna 3.b Országos Sulitenisz Bajnokság I. országos Sághy Lászlóné
Takács Doroti 3.b III.
Kovács Anna 3.a III.
Jámbor Marcell 4.c II.
Kovács Viktor 4.c V.
Hittér Dominika 5.b Röplabda Mikulás-kupa II. városi Tóthné Szőke Csilla
Majczán Lili 6.b
Szabó Dorka 6.c
Polgár Vivien 5.b
Gábriel Réka 5.b III.
Szendrődi Rebeka 5.b
Perintfalvi Anna 5.a
Németh Nikoletta 5.a
Varga Barbara 5.a
Kovács Virág 2.a Játékos Sportvetélkedő II. Városi Kelemen Tibor
Balogh Nóra 2.a
Majczán Blanka 2.c
Parks-Hollósy Kornél 2.a
Dancs Tamás 2.c
Németh Bálint 2.c
Baumgartner Anna 3.b
Lajtai Johanna 3.c
Soós Csenge 3.c
Gál Attila 3.c
Bencze Zsombor 3.a
Knapcsik Attila 3.a
Pődör Blanka 4.a
Rádli Rózsa 4.a
Mayer Julianna 4.a
Ekler Zsombor 4.a
Horváth Alex 4.a
Babics Olivér 4.a
Bejczi Botond 8.a Országos Gyorskorcsolya Diákolimpia I. országos  
Bejczi Botond 8.a I.
Mercs Hunor 2.b IV.
Mercs Hunor 2.b IV.
Mercs Abigél 5.a IV.
Mercs Abigél 5.a V.
Hazafi Ádám 6.a II.
Bejczi Botond 8.a II.
Galambos Bence 2.a Megyei Úszó Diákolimpia I. megyei Korn Tamás
Horváth Miklós 2.a II.
Sánta Roland 2.a III.
Galambos Bence 2.a I.
Horváth Miklós 2.a II.
Ekler Zsombor 4.a I.
Ekler Zsombor 4.a II.
Ekler Zsombor 4.a I.
Kocsis Tóth Flávió 4.b
Pungor Péter 4.c
Zubrics Péter 4.c
Birkás Emma 3.c III.
Mosonyi Luca 4.c
Rádli Rózsa 4.a
Tiborc Rebeka 4.c
Kovács Barnabás 8.a III.
Murai Dániel 5.b II.
Darvas Dominik 5.a
Kocsis Donát 5.c
Makrai Kornél 5.c
Ekler Bendegúz 6.a I.
Rádli Rajmund 8.a
Polcsik Máté 8.b
Horváth Ákos 8.a
Szecsődi Noémi 8.a Váci Röplabda Kupa I. városi Tóthné Szőke Csilla
Ernyei Zsófia 8.a
Sövegjártó Eszter 8.a
Varga Viktória 8.a
Csóka Lili 7.a
Nagy Laura 7.a
Majczán Lili 6.c
Gieber Lili 6.c
Szabó Dorka 6.c
Majczán Lili 6.c Váci Röplabda Kupa III. városi Tóthné Szőke Csilla
Gieber Lili 6.c
Hittér Dominika 5.b
Szendrődi Rebeka 5.b
Polgár Vivien 5.b
Gábriel Réka 5.b
Perintfalvi Anna 5.a
Németh Nikoletta 5.a
Sajben Lara 5.a
Varga Barbara  5.a
Csákvári Bence 6.a terematlétika II. városi Bugovits István
Tóth Gellért 6.a VIII.
Talabér Jonatán 6.a IV.
Majczán Lili 6.c III.
Pfister Bálint 1.c Juhász Ilse tenisz verseny IV. városi Sághy Lászlóné
Varga Zsombor 1.c III.
Tóth Anna 3.b I
Kováts Anna 3.a II.
Mátés Bence 1.c Országos Suli Tenisz Bajnokság nyugati csoport I. országos Sághy Lászlóné
Pfister Bálint  1.c III.
Varga Zsombor 1.c III.
Takács Dóra 1.a II.
Farkas Tamás 3.b II.
Németh Barnabás 3.b III.
Takács Péter 3.b III.
Tóth Anna 3.b I.
Jámbor Marcell 4.a I.
Sparks-Hollósy Kornél 2.a Mezei futóverseny II. városi Verasztóné Tóth Ildikó
Dancs Tamás 2.a III.
Baumgartner Anna 2.a I.
Balogh Nóra 2.a II.
Szecsődi Noémi 8.a Röplabda városi diákolimpia II. Városi Tóthné Szőke Csilla
Ernyei Zsófia 8.a
Sövegjártó Eszter 8.a
Varga Viktória 8.a
Nagy Laura 7.a
Majczán Lili 6.c
Gieber Lili 6.c
Szabó Dorka 6.c
Papp Virág 8.a
Hittér Dominika 5.b
Szendrődi Rebeka 5.b
Gábriel Réka 5.b
Majczán Lili 6.c Röplabda városi diákolimpia III. városi Tóthné Szőke Csilla
Gieber Lili 6.c
Hittér Dominika 5.b
Szendrődi Rebeka 5.b
Polgár Vivien 5.b
Gábriel Réka 5.b
Perintfalvi Anna 5.a
Németh Nikoletta 5.a
Sajben Lara 5.a
Varga Barbara  5.a
Szabó Dorka 6.c
Pődör Blanka 4.a Atlétika mezei futás körzeti döntő I. körzeti Kelemen Tibor
Mayer Julianna 4.a
Hende Sára 4.a
Mercs Abigél 5.a
Pődör Blanka 4.a II.
Ekler Zsombor 4.a III.
Vécsey Veronika 6.c Atlétika mezei futás körzeti döntő III. körzeti Tóthné Szőke Csilla
Kovács Fanni 6.a
Woth Viktória 5.a
Peresztegi Kata 6.b
Varga Barbara 5.a
Gieber Lili   Röpsuli program verseny III.   Tóthné Szőke Csilla
Majczán Lili    
Szabó Dorka    
Németh Nikoletta    
Varga Barbara    
Meiszner Anna    
Hittér Dominika   Röpsuli program verseny II.   Tóthné Szőke Csilla
Szendrődi Rebeka    
Gábriel Réka    
Polgár Vivien    
Perintfalvi Anna    
Sajben Lara    
Baráth Ferenc 8.a Megyei röplabda diákolimpia II. megyei Korn Tamás
Bejczi Botond 8.a
Farkas Kristóf 7.b
Galambos Gergely 7.a
Horváth Ákos 8.a
Horváth Marcell L. 8.b
Kalmár Péter 7.a
Kovács Barnabás 8.a
Rádli Rajmund 8.a
Rahman Martin 7.b
Ernyei Zsófia 8.a Megyei röplabda diákolimpia IV. megyei Tóthné Szőke Csilla
Gieber Lili  
Hittér Dominika  
Majczán Lili  
Papp Virág  
Szabó Dorka  
Szecsődi Noémi  
Szendrődi Rebeka  
Sövegjártó Eszter  
Varga Viktória  
Csóka Lili  
Balogh Ferenc 6.a foci diákolimpia III. városi Varga Tamás
Szekér Ádám 6.a
Hazafi Ádám 6.a
Szabó Balázs 6.a
Gál László 6.a
Kecskés Erik 6.a
Major Milán 6.a
Woth Ádám 5.a
Nagy Dávid 5.a
Tóth Ármin 5.a
Ódor Ádám 5.a
Lajtai Levente 5.c
Hujber Dávid 5.c
Tóth Dominik 5.c
Makrai Kornél 5.c
Ekler Bendegúz 6.a Atlétika Diákolimpia IV. városi Korn Tamás
Rádli Rajmund 8.a
Galambos Gergely 7.a
Farkas Kristóf 7.b
Viszket Attila 8.b
Horváth Ákos 8.b
Soós Csenge   Atlétika többpróba II. körzeti  
Balogh Nóra  
Kovács Virág  
Palotai Liliana  
Majczán Blanka  
Bognár Brigitta  
Mercs Hunor   Atlétika többpróba I. körzeti Horváthné Purguly Mária Verasztóné Tóth Ildikó Korn Tamás
Németh iván  
Dancs Tamás  
Németh Bálint  
Lőrincz péter  
Sparks-Hollósy Kornél  
Beszterczi Rebeka 6.a Városi Diákolimpia Lány labdarúgás III. városi Bugovits István
Horváth Luca 6.a
Janzsó Boglárka 7.a
Kovács Fanni 6.a
László Dóra 7.a
Lipics Réka 7.a
Palasik Anna 7.a
Soós Alexandra 7.a
Szabó Lili 7.a
Tar Hanna 7.a
Varga Barbara 5.a
Beszterczi Rebeka 6.a Lány labdarúgás diákolimpia V. megyei Bugovits István
Horváth Luca 6.a
Janzsó Boglárka 7.a
Kovács Fanni 6.a
László Dóra 7.a
Lipics Réka 7.a
Palasik Anna 7.a
Soós Alexandra 7.a
Szabó Lili 7.a
Tar Hanna 7.a
Majczán Lili 6.c Megyei röplabda diákolimpia II. megyei Tóthné Szőke Csilla
Gieber Lili 6.c
Hittér Dominika 5.b
Szendrődi Rebeka 5.b
Polgár Vivien 5.b
Gábriel Réka 5.b
Perintfalvi Anna 5.a
Németh Nikoletta 5.a
Sajben Lara 5.a
Varga Barbara  5.a
Rózsahegyi Donát   Megyei vízilabda diákolimpia I. megyei Korn Tamás
Novák Donát  
Horváth Miklós  
Kovács Kevin  
Kovács Áron  
Mihályi Gábor  
Sánta Roland  
Galambos Bence  
Bíró kristóf   Megyei vízilabda diákolimpia III. megyei Korn Tamás
Rózsahegyi Márk  
Mercs Hunor  
Gyurácz bálint  
Takács Bonifác  
Molnár Benedek  
Varga Botond  
Májerhoffer Vencel  
Gombos Máté  
Fatalin Tamás   Megyei vízilabda diákolimpia I. megyei Korn Tamás
Pungor Péter  
Zubrics Péter  
Horváth Máté  
Kocsis Tóth Flávió  
Ekler Zsombor  
Sántha Lázár  
Háberhauer Brúnó  
Vörös Barnabás  
Nyúli Zoárd  
Baumgartner Áron   Megyei vízilabda diákolimpia III. megyei Korn Tamás
Juhász Samu  
Birkás Barnabás  
Prácser Botond  
Szieber Bence  
Havasi bálint  
Dazos Ákos  
Szabados Levente  
Pfiegler Marcell  
Ladányi Kristóf  
Rádli Rózsa   Megyei vízilabda diákolimpia I. megyei Korn Tamás
Mosonyi Luca  
Birkás Emma  
Szabó Noémi  
Gergácz Olga  
Tiborcz Rebeka  
Novák Noel   Megyei vízilabda diákolimpia I. megyei Korn Tamás
Galambos Bence  
Csákváry Bence  
Márkus Tamás  
Talabér Ádám  
Sziklai Botond  
Van Wersch Alex   Megyei vízilabda diákolimpia II. megyei Korn Tamás
Darvas Dominik  
Mihályi Balázs  
Murai Dániel  
Kocsis Donát  
Makrai Kornél  
Laczkó Martin  
Fortsóber Fanni  
Horváth Ákos 8.a  Atlétika diákolimpoia I. városi  
Horváth Ákos 8.a II.
Viszket Attila 8.b II.
Farkas Tamás 3.b Tenisz Diákolimpia I. megyei Sághy Lászlóné
Mátés Bence 1.a
Németh Barnabás 3.b II.
Simon Máté 1.a
Varga Zsombor 1.c III.
Pfiszter Bálint 1.c
Baumgartner Anna 3.b II.
Tóth Anna 3.b
Takács Doroti 3.b
Jámbor Marcell 4.c II.
Pesti Dániel 5.c
Perintfalvi Anna 5.a I.
Czubor Abigél 4.b
Krancz Ábel 5.a II.
Takács Bálint 5.a
Hegyi Máté 5.a
Farkas Tamás 3.b Tenisz Diákolimpia III. országos Sághy Lászlóné
Mátés Bence 1.a
Baumgartner Anna 3.b III.
Tóth Anna 3.b
Takács Doroti 3.b
Jámbor Marcell 4.c III.
Pesti Dániel 5.c
Perintfalvi Anna 5.a II.
Czubor Abigél 4.b
Nagy Lola 8.b Kötélugró diákolimpia I. megyei  
Nagy Lola 8.b Kötélugró diákolimpia VIII. országos  
Novák Noel 6.a Sulipóló Vízilabda Diákolimpia I. országos Korn Tamás
Csákvári Bence 6.a
Márkus Tamás 6.a
Talabér Ádám  
Galambos Gergely 7.a
Sziklai Botond  
Kocsis Donát  
Makrai Kornél  
Darvas Dominik 5.a
Van Wersch Alex 5.b
Gergácz Olga   Sulipóló Vízilabda Diákolimpia I. országos Korn Tamás
Birkás Emma 3.c
Szabó Noémi  
Rádli Rózsa 4.a
Mosonyi Luca 4.c
Tiborcz Rebeka 4.c

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo