konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 
2013. szeptember 20-án 18.30 kor  a Weöres Sándor színházban lesz Pethő Veronika kiállításának megnyitása.
Vera 8 éve végzett iskolánkban, büszkék vagyunk rá, és szívből gratulálunk neki.
"Pethő Veronika a szombathelyi Művészeti Szakközépiskola elvégzése után a soproni Nyugat-magyarországi Egyetem Alkalmazott Művészeti Intézetében folytatta tervezőgrafika tanulmányait. Diplomamunkájában Weöres Sándor egysoros versei válogatva, kötetbe rendezve jelennek meg, azokra tipografikus és kalligrafikus elemekkel reflektál, melyeket sem képversnek, sem illusztrációnak nem tekint. Helyettük született hosszú kísérletezés után egy olyan betű-, gesztus- és vonalfolyam, amelyek együttesen jelenítik meg a Weöres-sorok hangulatát."

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo