konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo

A 2012/2013-s tanév tanulmányi versenyeken elért eredményeink:

 

 

Tanuló neve

Oszt.

Verseny

Típus

Hely

Felkészítő tanár

Balogh Sára

2.a

Szövegértés és hangos olvasás

Megyei

III.

Sághy Lászlóné

Soós Ákos

3.b

 

 

II.

Horváth Mária

Ekler Luca

8.b

Tini Galopp

 

III.

Némethné T. Eleonóra

Mayer Borbála

 

Somkuthy Anna

 

Magyar Gergely

8.b

 

Különdíj

Tompa Bence

 

Grüll Máté

 

 

 

 

Lakó Bálint

3.c

Mondd, szereted az állatokat?

 

II.

Sütőné Gyarmati Bernadett

Kovács Viktor

 

Soós Ákos

3.

Bolyai Matematika Csapatverseny

megyei

III.

Horváth Mária, Sinkáné Timár Andrea

Fatalin Tamás

 

Katavics Dávid

 

Tóth Luca Panna

 

Horváth Máté

3.

 

V.

Sinkáné Timár Andrea

Babics Olivér

 

Ladányi Kristóf

 

Ekler Zsombor

 

Márkus Tamás

5.a

 

III.

Erdélyi Ilona

Sántha Máté

 

Tóth Gellért

 

Gál László

 

Grüll Máté

8.b

 

VI.

Nagyné Török Judit

Horváth Mátyás

 

Németh Roland

 

Németh Valentin

 

Kovács Tamara

4.b

„..haza, nemzet és nyelv..”

 

I.

Izerné Nyul Ibolya, Barcsánicsné Horváth Beatrix

Ladányi Hanna

 

 

Kocsis Donát

4.c

 

 

Takács Kíra

7.a

 

 

Némethné Takács Eleonóra

Sövegjártó Eszter

 

 

Pintér Fanni

 

 

 

 

 

 

 

 

Kovács Alexandra

6.a

Német szépkiejtési verseny

 

I.

Kovácsné Szalay Mónika

Pungor Péter

6.a

 

II.

Pungor Péter

6.a

Lerne Deutsch mit Spaß und Spiel

 

I.

Varga Zsolt

 

Horváth Márk

 

Mayer Julianna

3.a

Benedek Elek mesemondó verseny

Városi

I.

Sinkáné Timár Andrea

Kovács Martin

1.c

 

Kovács Martin

1.c

Gazdag Erzsi vers-és

Mesemondó verseny

Városi

I.

Horváthné Purguly

Mária

Mayer Borbála

8.b

Szép magyar beszéd

Városi

III.

Némethné Takács

Eleonóra

Soós Levente

4.c

Neumann nyomában

Informatika verseny

Városi

I.

Nagy Zoltán

Tóth Dominik

Lajtai Johanna

2.c

Kis anyanyelvész

Városi

III.

Horváth Győzőné

Pintér Andrea

Kovács Tamara

4.b

Zrínyi Ilona

Matematikaverseny

Megyei

V.

Horváth Győzőné

Pintér Andrea

Szigeti Ádám

7.a

IX.

Nagyné Török Judit

Horváth Mátyás

8.b

XIV.

Nagyné Török Judit

Rozmán Milán

7.a

 

19.

Németh Roland

8.b

 

18.

7. osztályos csapat

 

 

IV.

8. osztályos csapat

 

 

IV.

Hujber Dávid

4.c

Alapműveleti Matematikaverseny

Megyei

III.

Horváth Győzőné Pintér Andrea

Kovács Tamara

4.b

 

IX.

Horváth Győzőné Pintér Andrea

Pungor Péter

6.a

 

VI.

Nagyné Török Judit

Márkus Tamás

5.a

 

VII.

Erdélyi Ilona

Gál László

5.a

 

X.

Erdélyi Ilona

Rozmán Milán

7.a

 

VIII.

Nagyné Török Judit

Grüll Máté

8.b

 

VIII.

Nagyné Török Judit

Ribes Csanád

2.c

Bendegúz NyelvÉsz

Megyei

III.

Horváth Győzőné Pintér Andrea

Balogh Áron

7.a

Országos Történelem verseny

Megyei

VIII.

Farkasné Gábriel Mónika

Ódor Zita

7.b

 

XIII.

Farkasné Gábriel Mónika

Pungor Péter

6.a

Megyei

II.

 

Csizmadia Anna

6.a

Megyei

VIII.

 

Czöndör Dániel

7.a

Víz világnapja term.tud. vetélkedő

Városi

III.

 

Izer Márton

 

 

 

 

Szigeti Ádám

 

 

 

 

Rozmán Milán

 

 

 

 

Meiszner Anna

4.a

Víz világnapja rajzverseny

Városi

 

 

Varga Laura

4.a

 

 

 

Márk Olivér

3.b

 

 

 

Recsek Lili

8.a

diák-közéleti verseny

megyei

III.

 

Csóka Fanni

8.a

 

 

 

Dankovics Eliza

8.a

 

 

 

Kovács Martin

1.c

Tündértánc Művészeti Fesztivál

Megyei

I.

 

Fekete Zsófia

1.b

Néptáncverseny

Regionális

Arany keszkenő díj

 

Dúró Alexandra

8.a

Csecsemőgondozási verseny

megyei

I.

Halászné V. Veronika

Kovács Laura

8.a

 

 

Horváth Kata

6.b

 

 

Türk Aisa

2.b

Gyerekszemmel rajzverseny

városi

I.

Saághy Lászlóné

Kiss Vanessza

4.b

 

 

Csizmadia Anna

6.a

Lerne Deutsch mit Spaß und Spiel

 

III.

Kovácsné Szalay Mónika

Kovács Alexandra

 

Palasik Anna

 

 Ladányi Hanna

4.b

 Anyanyelvi tantárgy verseny

területi

III.

Izerné nyúl Ibolya

 Ladányi Hanna

4.b

 Anyanyelvi tantárgy verseny

megyei

IV.

Izerné nyúl Ibolya

Pungor Péter

 

6.a

6. osztályosok történelem tantárgyi versenye

megyei

II.

Farkasné Gábriel Mónika

Csizmadia Anna

6.a

6. osztályosok történelem tantárgyi

megyei

8.

Farkasné Gábriel Mónika

Kovács Martin

1.c

Tündértánc Művészeti fesztivál

 

I.

Horváthné Purguly mária

Horváth Anna

7.b

Varga Tamás O. matematikaverseny

megyei forduló 2. kategória

I.

Nagyné Török Judit

  Birkás Barnabás

 2.c

 Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

 megyei

 II.

 Horváth Győzőné Pintér Andrea

  Farkas Bence Márton

 2.b

 

 

 18.

  Sághy Lászlóné

Ribes A. Csanád

2.c

 

 

18.

 Horváth Győzőné Pintér Andrea

 Soós Ákos

3.b

 

 

3.

Horváth Mária, Sinkáné Tímár Andrea

Solymosi Milán

3.b

 

 

14.

Horváth Mária

 Mercs Abigél

4.a

 

 

11.

Horváth Győzőné Pintér Andrea

Ruppl Edit

Kovács Tamara

4.b

 

 

15.

 Horváth Győzőné Pintér Andrea

Izerné Nyúl Ibolya

 Ádám Hanna

 

4.a

 

 

18.

 Horváth Győzőné Pintér Andrea

Ruppl Edit

Pungor Péter

6.a

 

 

7.

Varga Jenőné

Rádli Rajmund

7.a

 

 

10.

Nagyné Török Judit

Szigeti Ádám

7.a

 

 

11.

Nagyné Török Judit

Rozmán Milán

7.a

 

 

14.

Nagyné Török Judit

Németh Valentin

8.b

 

 

19.

Nagyné Török Judit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oszd meg a cikket:
FaceBook  Twitter  

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo