konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo 


A LORIGO Művészeti Iskola 10 éve oktatja a tárastáncot iskolánkban. Kezdetben fakultatív csoportokkal délutáni órák alatt folytak a táncórák, 2012/13-as tanévtől pedig a minden napos testnevelés bevezetésével a táncot is órarendben tanulhatják az 5. osztályosok.

A csoportok minden tanév végén külön koreográfiát tanultak be a LORIGO évadzáró gálájára, amelyet az AGORA Sportházban tekinthettek meg az érdeklődők. A tehetségesebb gyerekek a LORIGO Táncsport Egyesületben folytathatják a tánctanulást, de itt már versenyszinten. A korábbi években is sok sikeres versenyző került ki iskolánkból. 

Az egyesület művészeti vezetője:

Falidiné Lovas Henriette

 

Tánc
Oszd meg a cikket:
FaceBook  Twitter  

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo