A LORIGO Művészeti Iskola 10 éve oktatja a tárastáncot iskolánkban. Kezdetben fakultatív csoportokkal délutáni órák alatt folytak a táncórák, 2012/13-as tanévtől pedig a minden napos testnevelés bevezetésével a táncot is órarendben tanulhatják az 5. osztályosok.

A csoportok minden tanév végén külön koreográfiát tanultak be a LORIGO évadzáró gálájára, amelyet az AGORA Sportházban tekinthettek meg az érdeklődők. A tehetségesebb gyerekek a LORIGO Táncsport Egyesületben folytathatják a tánctanulást, de itt már versenyszinten. A korábbi években is sok sikeres versenyző került ki iskolánkból.

Az egyesület művészeti vezetője:

Falidiné Lovas Henriette

Tánc