A 2012/2013-as tanév sporteredményei itt találhatók.

Az oldal folyamatos feltöltés alatt.

Tanuló neve

Oszt

Verseny

Típus

Hely

Felkészítő tanár

Márfy Bence

2.a

Városi atlétikai verseny, futás

Városi

II.

Babos Istvánné

Krapcsik Attila

Városi atlétikai verseny, váltóverseny

I.

Meiszner Dávid

Márfy Bence

Magyar Dávid

1.a

Szőke Csilla

Zábó Enikő

2.a

Városi atlétikai verseny, váltóverseny III.

III.

Babos Istvánné

Miklós Viktória

2.b

Sághy Lászlóné

Oláh Panna

Baumgartner Anna

Hollósi Kornél

 

Csótó futás

 

I.

 

Dancs Tamás

 

 

 

Szendrődi Benjamin

 

 

 

Gál Attila

2.c

 

V.

 

Lajtai Johanna

2.c

 

II.

 

Soós Csenge

2.c

 

 

Prácser Panna

2.c

 

 

Barók Cintia

 

 

 

Lajtai Johanna

2.c

 

II.

 

Pődör Blanka

3.a

 

II.

 

Szendrődi Rebeka

 

 

 

Hende Sára

 

 

 

Bejczi Borbála

 

 

 

Pődör Blanka

3.a

 

IV.

 

Mayer Julianna

3.a

 

III.

 

Lengyel Hanna

 

 

 

Oláh Eszter

 

 

 

Rádli Rózsa

3.a

 

 

Grüll Máté

8.b

 

V.

 

Németh Valentin

8.b

 

VI.

 

Horváth Mátyás

8.b

 

VIII.

 

Pődör Blanka

3.a

Atlétikai verseny

3-4. osztályo-soknak

 

I.

 

Woth Ádám

4.a

 

III.

 

Pődör Blanka

3.a

 

III.

 

Rádli Rózsa

 

 

Bejczi Bori

 

 

Sánta Lázár

 

 

Ekler Zsombor

 

 

Horváth Alex

 

 

Perintfalvi Anna

4.a

 

 

Mercs Abigél

 

 

Woth Viktória

 

 

Woth Ádám

 

 

Krancz Ábel

 

 

Lajtai Levente

4.c

 

 

Csákváry Bence

5.a

Iskolák a jégen

Városi

I.

 

Hazafi Ádám

5.a

 

Szekér Ádám

5.a

 

Bejczi Botond

7.a

 

Szekér Patrick

8.a

 

Bognár Boldizsár

2.a

 

Sulyok áron

6.a

 

Ekler Bendegúz

5.a

Úszó Diákolimpia

Országos

IV.

 

Varga Zsolt

6.a

 

Takács Máté

6.a

 

Rádli Rajmund

7.a

 

Molnár Milán

1.

Iskolatenisz Bajnokság

Országos

3.

Sághy Lászlóné

Farkas Tamás

2.

II.

Kovács Anna

2.

5-8

Jámbor Marcell

1.

I.

Németh Botond

3.

IV.

Kovács Viktor

3.

VI.

Czubor Abigél

3.

III.

Donázy Bence

4.

1.

Ekler Zsombor

Kocsis Donát

Darvas Dominik

Murai Dániel

3.a

3-4. osztályosok 4x50, gyorsváltó

 

XI.

 

Csóka Fanni

Dúró Alexandra

Nagy Barbara

Inzsöl Daniella

Szecsődi Noémi

Sövegjártó Eszter

Csóka Lili

8.a

 

 

 

8.b

 

7.a

 

6.a

Röplabda lány IV. kcs.

megyei

III.

Tóthné Szőke Csilla

 

 

Olad-Simon Kupa futball

városi

I.

Varga Tamás

Csóka Lili

Perintfalvi Anna

Woth Viktória

Szabó Dorka

Gieber Lili

Hittér Dominika

Gábriel réka

Polgár Vivien

Szendrődi Rebeka

 

Röplabda lány 3. kcs

megyei

III.

Tóthné Szőke Csilla

 Bence Zsombor

Soronics Gergő

Németh Barni

Taletovits Zétény

Szendrődi Benjamin

Márfy Bence

Knapcsik Attila

Németh Botond

Gál Attila

Czeczeli Botond

Sparks-Hollósy Kornél

 2.a

2.a

2.b

2.b

2.b

2.a

2.a

2.a

2.c

2.c

1.a

Futball városi Diákolimpia

Városi 

4. 

 Varga Tamás, kelemen Tibor

Knapcsik Attila

2.a

Atlétika verseny

városi

II.

Babos Éva

Farkas Tamás

Takács Péter Csongor

 

Tenisz Diákolimpia 1.kcs fiú

megyei

II.

Sághy Lászlóné

Baumgartner Anna

Takács Doroti

 

Tenisz Diákolimpia 1.kcs lány

 

II.

Sághy Lászlóné

Pesti Dániel

Donázy Bence

 

Tenisz Diákolimpia 2.kcs fiú

 

I.

Sághy Lászlóné

Baumgartner Anna

Nagy Fanni

 

Tenisz Diákolimpia 2.kcs lány

 

I.

Sághy Lászlóné

Bejczi Botond

7.a

Jégkorcsolya Diákolimpia rövidtáv

országos

I.

 

Bejczi Botond

7.a

Jégkorcsolya Diákolimpia hosszútáv

országos

I.

 

Bejczi Botond

7.a

Görkorcsolya Diákolimpia hosszútáv

országos

I.

 

Kaposi Kornél

Horváth Dániel

Horváth Mátyás

Bartik Alexandra

Nagy Diána

Ekler Luca

csapat

 

Általános Iskolások Városi Lövészbajnoksága

városi

I.

 

II.

II.

I.

III.

I.

Bugovits István

 

 

 

 

 

 

Ekler Luca

Szecsődi Noémi

Bejczi Botond

Horváth Mátyás

 

Honvédelmi erőpróba

megyei

I.

Bugovits István

Beszterci Rebeka

Horváth Luca

Kovács Fanni

Horváth Csenge

Janzsó Boglárka

Lipics Réka

Palasik Anna

Soós Alexandra

Tar Hanna

Dávid Gréta

Mészáros Nikoletta

Ekler Luca

Varga Barbara

Döme Amanda

 

Lány foci megyei Diákolimpia

megyei

városi

V.

 

III.

Bugovits István

Beszterci Rebeka

Horváth Luca

Kovács Fanni

Németh Luca

Janzsó Boglárka

Lipics Réka

Palasik Anna

Soós Alexandra

Tar Hanna

Dávid Gréta

Várallai Kitti

Ekler Luca

Varga Barbara

 

Alapfokú kispályás lány labdarúgás

városi

I.

Bugovits István

Bejczi Botond

Csákvári Bence

Hazafi Ádám

Peszleny Ivett

Sulyok Áron

Ekler Bendegúz

 

Pannónia Ring

 

I-V.

 

Nagy Lola

7.b

Kötélugrás

m.

I.

 

Murai Dániel

Prácser Botond

Birkás Emma

4.b

úszás 50m gyors

m

II.

VI.

IV.

 

Forstróber Fanni

Birkás Emma

 

úszás 50 hát

m

VI.

IV.

 

3-4. gyors váltó

 

4x50 gyors váltó

m

o

I.

XI.

 

Doma Péter

Horváth Ákos

Rádli Rajmund

Galambos Gergely

Varga Zsolt

Ekler Bendegúz

Takács Máté

 

úszás 100m gyors

m.

III.

V.

II.

IV.

V.

III.

VI.

 

Sági Dzsenifer

 

100m leány gyors

m

III.

 

Varsányi Krisztián

Kovács Barnabás

Sipos Benjámin

Tiborcz patrik

 

úszás 100m mell

m.

III.

II.

III.

IV.

 

7-8. váltó

Doma Péter

Horváth Ákos

Polcsik Máté

Sulyok Áron

 

4x50m fiú váltó

m

II.

 

5-6. váltó

 

4x50m fiú váltó

o.

IV.

 

Csóka Fanni

Dúró Alexandra

Nagy Barbara

Csóka Lili

Sövegjártó eszter

Szecsődi Noémi

Inzsöl Daniella

8.a

Röplabda IV. kcs

m

III.

Tóthné Szőke Csilla

Csóka Lili

Szabó Dorka

Gieber Lili

Majtzán Lili

Perintfalvi Anna

Woth Viktória

Hittér Dominika

Gábriel Réka

Szendrődi rebeka

Polgár Vivien

6.a

Röplabda III. kcs

m.

III.

Tóthné Szőke Csilla

Ekler Bendegúz

Csákváry Bence

Feigl Kristóf

Márkus Tamás

Talabér Ádám

Sági Benjamin

Takács Máté

Varsányi Krisztián

Sulyok Áron

Sipos Benjamin

Galambos Gergely

 

vízilabda

m.

I.

 

Rádli Rajmund

Varga Zsolt

Czubor Olivér

Kovács Barnabás

Polcsik Máté

Doma Péter

Horváth Marcell

Sági Dzsenifer

Cseke Ádám

 

Sulipóló

o.

 

 

Horváth Mátyás

8.b

vívás/párbajtőr

o

VII.

 

Talabér Jonatán

Sánta Máté

Csákváry Bence

Ekler Bendegúz

Farkas Kristóf

 

Atlétika összetett

v

III.

 

Tiborcz Patrik

Horváth Ákos

Czubor Olivér

 

vízilabda

o

 

 

Nagy Lola

 

Kötélugrás

m

I.

 

Tömböly Dávid

Grüll Máté

Krancz Ákos

Sulyok Áron

Németh Olivér

Pungor Péter

7.

Mezei futás

v

II.

 

Sejbert Vilmos

Havasi Bálint

Farkas Bence

Szabados Levente

Juhász Samu

Prácser Botond

Birkás Barnabás

Stieber Bence

Birkás Emma

Birkás Barnabás

Van Wersh Alex

Murai Dániel

Burka Bence

Kocsis Donát

Dalos Ákos

Makrai Kornél

Darvas Dominik

László Martin

Sziklai Botond

Mihályi Balázs

Kerepes Martin

Ekler Zsombor

2.

Sulipóló

m

 

 

 

 

 

 

 

 

 

o.

I.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I.

 

Ladányi Kristóf

Mosonyi Luca

Rádli Rózsa

Szekér Márta

Tiborcz Rebeka

Sánta lázár

Kocsis Tóth Flávió

Nyúli Zoárd

Baumgartner Áron

Pfliegler Marcell

Horváth Máté

Vörös Barnabás

Zubics Péter

Pungor Péter

Fatalin Tamás

Nagy Dominik

3.

Sulipóló

m

II.

 

Balogh Sára

Kováts Anna

Marton lara

Takács Dorina

Barók Cintia

Baumgartner Anna

Horváth orsolya

Illés Hanna

Miklós Viktória

Türk Aisa

Pataki Andrea

Pataki Tímea

2.

Viktória Trend Optika Kupa

m

III.

Bugovits István

Beszterci Rebeka

Döme Amanda

Horváth Luca

Kovács Fanni

Németh luca

Pődör Rebeka

Janzsó Boglárka

Palasik Anna

Soós Alexandra

Tar Hanna

Lipics Réka

5-6

Viktória Trend Optika Kupa

m

IV.

Bugovits István

Vécsey Veronika

5.c

Síelés szlalom

o

X.

 

Pődör Rebeka

5.c

Kézilabda

o

IV.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oszd meg a cikket:
FaceBook  Twitter