konyvtar logofb logo    foto logo 50youtube logo  kreta logo

Alsós fiú kézilabda

Iskolánkban hagyományai vannak a kézilabdázásnak. Ebben a tanévben – a Szombathelyi Egyetemi Sportegyesülettel együttműködve – újjászerveztük a fiú kézilabda csoport működését. Szakképzett edzők vezetésével még a regionális és az országos versenyekre is eljutottunk már ebben az évben. A legfiatalabbak számára az iskola tornaterme, a nagyobbaknak az Egyetemi Sportcsarnok kínál sportolási lehetőséget egy olyan sportágban, mely a test minden részét átmozgatja és a játékintelligenciát is jól fejleszti. „Ép testben – ép lélek” a jelszavunk. A munkánk középpontjában a testi és akarati képességek fejlesztése, az egymással és egymásért végzett csapatmunka és a jó hangulat áll. A legjobbak eredményes versenyzőkké válhatnak a támogató egyetemi csapatban, de minden kézilabdázó gyermek sokat nyerhet az egészség megőrzése, a képességek fejlesztése és a közösségi szellem jó hatása révén. Célunk, hogy örömmel jöjjenek, szívesen kézilabdázzanak a gyerekek.

A 3-4-5. évfolyamon tanuló fiúkat szeretettel várjuk a tornateremben hétfőn és kedden: 15:00-től 16:00-ig,

csütörtök 14:30-16:00 (Egyetem)

tagdíj:  300 Ft/hónap.

Edző: Takács Gabriella, aki iskolánk testnevelő tanára, kézilabdaedző. (Az ötödikesek ezzel kiválthatják a heti 2 óra testnevelést, ha szeretnék.)

Nagyobb fiúknak az Egyetemen van lehetőségük kézilabdázni (06707780717)

 

Kézilabda
 
A felsős kézisek blogja ITT megnézhető.
 
 
Oszd meg a cikket:
FaceBook  Twitter  

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu
gj logo

 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt olvasható

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo