Tisztelt Szülők!
Kedves Nagycsoportos Gyermekek!

A Gothard Jenő Általános Iskola az idei tanév beiskolázási programjait a jelenlegi járványügyi helyzetre tekintettel digitális formában valósítja meg.
Az érdeklődő szülők és gyermekeik virtuális formában ismerkedhetnek meg pedagógiai munkánk sajátos vonásaival. Bemutatkoznak a leendő elsős tanító nénik és iskolaelőkészítő foglalkozásokra, nyílt tanítási órákra hívják leendő tanítványainkat és a szülőket.
Tisztelettel kérjük a kedves szülőket, hogy a kölcsönös kapcsolatfelvétel kialakítása érdekében az itt található kérdőív kitöltésével jelezzék a programokon való részvételi szándékukat.

Nagy szeretettel várjuk a leendő első osztályos gyermekeket és szüleiket!
Leendő tanító nénik
Nagyné Tancsics Ildikó