A Gothard Jenő Általános Iskola könyvtára a Nemzetközi Könyvajándék Nap alkalmából könyvgyűjtést szervezett, és február 14-én a könyvtárban könyv cserebere programot rendezett. A könyvek másik részét a nemzetközi felhívásnak is megfelelően a szombathelyi Markusovszky Kórház Gyermekosztályának ajánlottuk fel, az ott ellátásban részesülő gyermekeknek. A könyvek nagyon jó állapotúak, nagy része mesekönyv, amelyeket a tanulóink a felhívásunkra nagy számban örömmel adtak le iskolai könyvtárunkba. A mai napon a Gyermeknap alkalmából a 8. osztályos tanulóinkkal adtuk át a Gyermekosztályon az eddig összegyűjtött könyveket, jó párat személyesen, az ott gyógyuló betegeknek. Köszönjük a gothardos tanulóknak, szülőknek a felajánlásokat!

Titkárság: 06 20 / 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: 06 20 / 4271054