Fitneszparkunk avatása

Nagy öröm egy intézmény életében, ha fejlődhet, gyarapodhat. A mai napon is ezt ünnepeljük, hiszen átadásra kerül iskolánk új fitneszparkja. A már meglévő udvari játszóterünk olyan gépekkel bővül, amelyek a szabadidő hasznos és egészséges eltöltése mellett a testnevelés órák megszervezését is segíti. A Szombathelyi Tankerületi Központ támogatásával a tavasz folyamán 1.725.000 Ft-os beruházással valósult meg a fejlesztés. Így egy olyan 21. századi játszótérrel gyarapodunk, amely támogatja egészségnevelő munkánk, használatával erősödhetnek, ügyesedhetnek gyermekeink. Tisztelettel köszönöm a fenntartó támogatását. Tisztelettel köszönöm a kivitelezési munkálat irányítójának, Lipics Tibor és Holczer Tamás vállalkozóknak a percíz munkát és szülőként a támogatást.

A nagyszabású beruházás mellett a fenntartó támogatásával a tavasz folyamán sportpályánk is megújult, új aszfaltréteget kapott. Köszönjük a fenntartói támogatást.

Kedves Gyerekek! A mai naptól birtokba vehetitek a gépeket, kipróbálhatjátok magatokat.

Fodor István tankerületi igazgató úr, Koczka Tibor alpolgármester úr avatta fel a játszóteret.

Az avatásról készült fotók és videó itt megnézhető: